Nasz zespół

lek. stomatolog

Marta Grzegorzewicz

W 2008 roku z wyróżnieniem ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie i uzyskała tytuł lekarza dentysty. Od momentu ukończenia studiów regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Od 2015 roku nagradzana certyfikatami jakości portalu znanylekarz.pl. W 2016 roku została laureatką plebiscytu medycznego Gazety Pomorskiej. Stomatologia, to pasja, która stawia przed nią wyzwania i daje ogromną satysfakcję z osiągniętych efektów. Leczy bezboleśnie i w przyjaznej atmosferze. Prywatnie – mama dwójki wspaniałych synów, żona. Jej drugą pasją są podróże – krajoznawcze i kulinarne.

lek. stomatolog

Agnieszka Sroczkowska

W 2008 roku ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie uzyskując tytuł lekarza dentysty. Od momentu ukończenia studiów po dzień dzisiejszy doskonali się na szkoleniach i kursach zawodowych. W oczach pacjentów pełna empatii i zarazem profesjonalizmu. W życiu zawodowym stawia na dokładność. Prywatnie zaczytuje się w powieściach kryminalnych.

lek. stomatolog

Joanna Guss-Kwiatkowska

W 2016 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Gdańsku i uzyskała tytuł lekarza dentysty. Ambitna i dociekliwa, czego świadectwem jest najlepszy w województwie wynik końcowego egzaminu lekarsko-dentystycznego LDEK oraz podziw i szacunek Pacjentów. Stomatologia zachowawcza i chirurgia to dziedziny, w których się spełnia. Prywatnie – uwielbia leniwe weekendy spędzone ze swoimi czworonogami – najczęściej w kuchni, gotując dla najbliższych.

asystentka stomatologiczna

Iryna Stetskiv

W 2021 roku ukończyła Policealną medyczną szkołę Medicus i uzyskała dyplom w zawodzie Asystentka Stomatologiczna. Nieustannie doskonali swoje umiejętności w tej dziedzinie, aby wykonywać powierzone obowiązki na najwyższym poziomie. Dba o serdeczną komunikację z Pacjentami. W życiu prywatnym interesuje się florystyką, rękodziełem oraz dobrą muzyką.

higienista

Waldemar Garbaczewski

W 2015 roku uzyskał tytuł asystenta stomatologicznego w Bydgoskim Studium Kształcenia Kadr. Kontynuując edukację w dziedzinie stomatologii w 2019 r. został absolwentem szkoły medycznej dla Dorosłych TEB Edukacja uzyskując tytuł higienisty stomatologicznego. Stomatologia jest jego pasją, która sprawia wiele radości i jednocześnie stawia przed nim duże wyzwania. Prywatnie – zagorzały meloman i podróżnik w gronie rodziny i przyjaciół.

Certyfikaty

Rejestracja
+48 515 515 527