fbpx Skip to main content Skip to search

O nas

lekarze

W 2008 roku z wyróżnieniem ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie i uzyskała tytuł lekarza dentysty. Od momentu ukończenia studiów regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. Od 2015 roku nagradzana certyfikatami jakości portalu znanylekarz..pl. W 2016 roku została laureatką plebiscytu medycznego Gazety Pomorskiej. Stomatologia, to pasja, która stawia przed nią wyzwania i daje ogromną satysfakcję z osiągniętych efektów. Leczy bezboleśnie i w przyjaznej atmosferze. Prywatnie - mama dwójki wspaniałych synów, żona. Jej drugą pasją są podróże - krajoznawcze i kulinarne.

lek. dent. Marta Grzegorzewicz

W 2008 roku ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie uzyskując tytuł lekarza dentysty. Od momentu ukończenia studiów po dzień dzisiejszy doskonali się na szkoleniach i kursach zawodowych. W oczach pacjentów pełna empatii i zarazem profesjonalizmu. W życiu zawodowym stawia na dokładność. Prywatnie zaczytuje się w powieściach kryminalnych.

lek. dent. Agnieszka Sroczkowska

W 2016 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Gdańsku i uzyskała tytuł lekarza dentysty. Ambitna i dociekliwa, czego świadectwem jest najlepszy w województwie wynik końcowego egzaminu lekarsko-dentystycznego LDEK oraz podziw i szacunek Pacjentów. Stomatologia zachowawcza i chirurgia to dziedziny, w których się spełnia. Prywatnie - uwielbia leniwe weekendy spędzone ze swoimi czworonogami - najczęściej w kuchni, gotując dla najbliższych.

lek. dent. Joanna Guss

personel

W 2015 roku uzyskał tytuł asystenta stomatologicznego w Bydgoskim Studium Kształcenia Kadr. Kontynuując edukację w dziedzinie stomatologii w 2019 r. został absolwentem szkoły medycznej dla Dorosłych TEB Edukacja uzyskując tytuł higienisty stomatologicznego. Stomatologia jest jego pasją, która sprawia wiele radości i jednocześnie stawia przed nim duże wyzwania. Prywatnie - zagorzały meloman i podróżnik w gronie rodziny i przyjaciół.

higienista Waldemar Garbaczewski

About 

+48 515 515 527
gabinet@grzegorzewicz-stomatologia.pl

Facebook   Instagram   Google+

+48 515 515 527
gabinet@grzegorzewicz-stomatologia.pl