Protetyka

dobry protetyk w Bydgoszczy - protezy zębowe - protetyka Bydgoszcz

Fachowa protetyka stomatologiczna

Nowoczesna protetyka stomatologiczna jest prężnie rozwijającą się dziedziną stomatologii. Leczenie protetyczne polega na uzupełnianiu braków w uzębieniu, odbudowie ukruszonych lub ułamanych zębów oraz doborze indywidualnej i kompleksowej pomocy dentystycznej.

W naszej placówce każdy Pacjent może liczyć na skrupulatną diagnostykę i odpowiedni dobór protezy. Oferujemy wysokiej klasy korony porcelanowe i pełnoceramiczne, a także protezy zębowe szkieletowe, protezy akrylowe oraz protezy elastyczne.

W zależności od przypadku, z jakim Państwo traficie do naszej placówki, nasz protetyk zaproponuje optymalne rozwiązanie. Bez względu na to czy jest to pojedynczy ubytek, czy potrzeba wykonania i wstawienia całkowitej protezy zębowej, gwarantujemy najwyższą jakość usługi.

Dlaczego leczenie protetyczne jest ważne

Długotrwały brak kontroli nad stanem uzębienia może powodować jego utratę. Zdarza się, że tracimy ząb w wyniku wypadku. W takiej sytuacji niezbędna stanie się wizyta w gabinecie  protetyka, który w odpowiedni sposób zbada i wypełni luki w uzębieniu.

Zignorowanie leczenia protetycznego może w określonych przypadkach powodować zanik kości, zmiany w przyzębiu i na dziąsłach, choroby stawów skroniowo-żuchwowych, problemy z przyjmowaniem posiłków, jak również zmiany rysów twarzy. Wykwalifikowany protetyk jest w stanie w odpowiedni sposób zbadać i wypełnić luki w uzębieniu.

Kontakt z protetykiem

515 515 527

poniedziałek i czwartek 9:00-20.00
wtorek 9:00-19.00
środa i piątek 9:00-15.00

Oferujemy następujące usługi protetyczne:

  • wstawienie korony porcelanowej na podbudowie z metalu, cyrkonu lub pełnoceramicznej
  • wstawienie endokorony
  • wypełnienia kompozytowe inlay/onlay
  • naprawa protezy istniejącej
  • wstawienie protezy elastycznej, szkieletowej lub akrylowej
  • szyna relaksacyjna

protetyk bydgoszcz

Protetyk w Bydgoszczy

wizyty i konsultacje

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych usług, ich przebiegu oraz kosztów, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym protetykiem.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach pracy gabinetu, który mieści się w Bydgoszczy, przy ul. Księdza Józefa Schulza 7.

Zależy nam na Państwa całkowitej satysfakcji po skończonym leczeniu.
Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić zdrowie i estetykę uzębienia, a w trakcie wykonywanych zabiegów zapewniamy maksymalny komfort.

Informacje na temat kosztów wybranych usług protetycznych

proteza szkieletowa2000 zł
proteza elastyczna – kopolimer2000 zł
proteza akrylowa
1200 zł
podścielenie protezy
450 zł
naprawa protezy450 zł

Ceny pozostałych usług protetycznych znajdują się w Cenniku.

Zdrowy uśmiech jest najpiękniejszy!

Rejestracja
+48 515 515 527